Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Система електроустаткування мотоцикла

Система електрообладнання мотоцикла: від іскри та електроструму до швидкості та драйву.

система електрообладнання мотоциклаВажливим аспектом якісної роботи скутера чи мотоцикла є повна справність електроустаткування. Багато хто порівнює електричну систему залізного друга з нервовою системою нашого тіла, вона така ж заплутана, і така ж розвинута. Система електроустаткування мотоцикла несе відповідальність за своєчасну реакцію датчиків, впливає на керованість, позначається на контролі та інших аспектах експлуатації. Несправність навіть невеликого блоку або коротке замикання проводу може призвести до невтішних наслідків.

Базова інформація про роботу системи електроустаткування мотоцикла

В цілому, мото електрика мотоцикла влаштована досить просто, її можна розділити на 4 різні групи:

  • Джерела електрики. Основним джерелом струму в мотоциклі є акумулятор - він забезпечує електрикою різні системи (в т.ч. запалювання, фари, поворотники, сигналізацію тощо), якщо двигун працює на малих оборотах або зовсім вимкнений. Акумулятор є джерелом постійного струму. Якщо двигун працює, функції основного джерела енергії перебирає генератор. Також короткочасним джерелом енергії може виступати стартер - він спрацьовує виключно в момент запуску двигуна.
  • Споживачі електрики. Всі прилади запалювання, освітлення, звуку (в т.ч. сигналізації), а також різноманітні датчики є частиною електрообладнання мотоцикла та виступають у ролі споживачів енергії. Також у цю категорію відноситься і додаткове обладнання - тюнінг, навігатор та ін.
  • Центральна електромережа. Її також називають первинною. До неї належать джерела електроенергії, а також основні споживачі, які забезпечують функціонал транспортного засобу.
  • Додаткова електромережа. Її друга назва – другорядна. До неї можна віднести освітлювальні прилади та інші компоненти електроустаткування, які не впливають на здатність мотоцикла рухатися.

Враховуючи перелічені особливості влаштування електрики мототранспорту, власник може зробити попередні висновки щодо локалізації поломки, якщо електроустаткування на мотоцикл не працює.

Безумовно, знання принципів функціонування електричної мережі скутера чи мопеда може допомогти і в дорозі і під час первинної діагностики порушень. Але, як підтверджують відгуки, довіряти ремонт і точну діагностику електричного обладнання краще все ж таки справжнім фахівцям, які мають всі потрібні для цього інструменти та навички.

ТОП-несправності електроустаткування мотоцикла

Електроустаткування мотоцикла може давати збої у різних ситуаціях. Але серед ТОП-причин можна виділити:мото електрика мотоцикла

  • неправильну роботу акумулятора;
  • неналежну якість чи несправність запобіжників;
  • погані контакти та недостатньо ізольовані з'єднання; 
  • пошкодження електричних проводів, з'єднаних із рамою через негативний вплив погодних умов.

Експлуатація транспортного засобу, в будь-якому випадку, призводить до поступового зношування електрообладнання. Усім, навіть дуже уважним власникам, доводиться періодично замінювати свічки запалювання, проводи, реле напруги чи поворотів. Звичайно ж, регулярній заміні підлягають лампочки та запобіжники. На щастя, як і багато інших розхідників, вони коштують досить дешево.

Де придбати електроустаткування для мотоцикла?

Якщо вам потрібно купити електрику для мотоцикла за приємною вартістю, заходьте на сайт інтернет-магазину MotoUa. Тут представлений найкращий асортимент деталей для різних моделей скутерів та мотоциклів від ТОП-виробників високої якості та за адекватною конкурентоспроможною ціною.

Компанія гарантує швидке опрацювання замовлень. Мото електрообладнання в MotoUa можна замовити з відносно недорогою доставкою по всій Україні (у т.ч. Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Одесу та інші населені пункти).

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.