MotoUA.com.ua - український інтернет-магазин що спеціалізується на торгівлі запчастин для японських та китайських скутерів, мотоциклів, квадроциклів.

     На ринку ми з 2008 року, і з кожним роком ми прагнемо ставати кращими для нашої аудиторії. Ми знаємо, наскільки важливим для вас є якість мотопродукції, тому не перестаємо удосконалювати та розширювати асортимент магазину.

    Наш досвід, співпраця з великою кількістю постачальників та власний склад дозволяють нам запропонувати українським мотолюбителям якісну продукцію, доступні ціни та високий рівень сервісу.

     Ми навчаємо наш персонал не тільки в технічній сфері, а й формуємо в них культуру спілкуванння з клієнтом. Motoua.com.ua прагне звести до мінімуму питання клієнта "де ж знайти потрібні запчастини", тому ми безперервно шукаємо для вас вигідні та якісні пропозиції, консультуємо та надаємо якомога ширшу інформацію про ту чи іншу мотозапчастину. ВЛАСНИЙ СКЛАД та можливість відправки посилки в день замовлення лише пришвидшують нашу роботу та дають вам змогу отримати запчастини в найкоротші терміни.

     Ми, в свою чергу, цінуємо відгуки які наші покупці залишають на сторінках товарів, оскільки це допомагає дізнатися думку про нашу роботу та вдосконалюватися для вас.

     НАША МЕТА - це задоволені покупці, які зробили правильний вибір, які впевнені, що їхні онлайн-покупки зручні та безпечні. Це дає нам стимул постійно рухатися вперед і не зупинятися.

     АДРЕСА нашого офісу: Львівська обл. м. Стрий вул. Шашкевича 23