Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Ремкомплекти вилки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Особливості ремонту вилки мотоцикла

Комфорт руху користувача на двоколісному транспортному засобі багато в чому залежить від властивостей амортизаційної системи. За аналогією з автомобільною підвіскою працює передня вилка мототранспорту. Вона компенсує амплітуду вертикального руху колеса, приймаючи на себе ударне навантаження від їзди по нерівному дорожньому покриттю. Важливо мати під рукою ремкомплект вилки мотоцикла, щоб своєчасно провести відновлювальні роботи та запобігти більш важким наслідкам.

Чим загрожує поломка вилки

Як і будь-який функціональний модуль транспортного засобу, амортизаційна система потребує обслуговування.

ремкомплект вилки мотоцикла

Нехтування рекомендаціями виробника виливається в низку проблем:

 • нестабільна поведінка транспортного засобу;
 • аварії. Масло з вилки, що потекла, може потрапити на гальмівні колодки, що знижує їх фрикційні здібності. Навіть ваша своєчасна реакція та натискання на педаль гальма не призведе до різкої зупинки транспортного засобу;
 • втрата властивостей амортизації. Під впливом зовнішнього середовища, після деградації матеріалу сальників вони не забезпечать колишню герметичність вилці. Масло протікає і згодом повністю витече.

Прямою причиною втрати амортизації буде руйнування пильовиків. Вони є захистом від забруднень, пилу, вологи. Дрібнодисперсні частинки погіршують властивості масла, знижують його в'язкість. Важливо купити ремкомплект вилки мотоцикла попередньо, щоб уникнути критичних несправностей.

Стандартний сервіс передбачає заміну:

 • пильовиків та сальників;
 • напрямних втулок;
 • вилкового масла;
 • пружин.

Чим складніша траса та умови експлуатації, тим частіше потрібно проводити ревізію та обслуговування передньої вилки.

Види передніх амортизаторів

Перед перебиранням модуля важливо визначити, який тип стоїть на вашому байку. Ремкомплект вилки мотоцикла підбирається під її конструкцію. На двоколісних транспортних засобах ранніх поколінь та малокубатурних рішеннях встановлені найчастіше телескопічні вилки, в більш сучасних – перевернуті.

Телескопічні моделі представлені у вигляді пари пір'я, статично затиснутих поперечними траверсами. На нерухомі труби встановлені рухомі, які за рахунок циліндричних пружин, встановлених усередині стійок, та змінних втулок, змащених маслом, безперешкодно ковзають по статичному пір'ю.

Якщо дуже важливою є жорсткість передньої підвіски (на нових мопедах, спортбайках), стійкість до деформацій, краще вибирати перевернуті вилки. Це стандартні деталі, але з перевернутим розташуванням структурних компонентів.

Ключові складові вилок – склянка та пір'я із заглушками (пробка фіксує деталі на місці). На пробці перевернутих вилок встановлений гвинт регулювання жорсткості. Ремкомплект вилки скутера може містити пружини згладжування ходу, втулки, проставні шайби, напрямні, сальники, пильовики. У кожній вилці є картридж – шток із поршнем, куди заливається вилкове масло. Залежно від типу вилки зверху чи знизу є зливний болт.

Як купити ремкомплект у MotoUA

У нашому інтернет-магазині представлені запчастини та розхідники для основних структурних вузлів мототехніки різних поколінь. Ремкомплект передньої вилки скутера необхідний для забезпечення потрібної жорсткості та властивостей амортизації. Втулки, сальники, пильовики гарантують герметичність, що позитивно відбивається на якості масла та пом'якшенні тертя деталей.

Для японської мототехніки Honda, Suzuki, Yamaha та китайських моделей запропоновані оригінальні комплекти з усіма необхідними елементами. Втулки, гофри, пружини хомути, відбійники – вивчайте специфікацію конкретної позиції відповідно до моделі вашого транспортного засобу.

Фахівці MotoUa допоможуть підібрати ремкомплекти передньої вилки під конкретний байк, під можливі навантаження та умови експлуатації. Доставка замовлень у Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя.

Яке призначення ремкомплекту вилки?

Вона компенсує амплітуду вертикального руху колеса, приймаючи він ударне навантаження від їзди по нерівному дорожньому покриттю.

Які бренди ремкомплектів вилки є?

 • CH;
 • Lipai;
 • Mototech;
 • SALO.

Чому потрібно обрати Мotoua?

Завдяки напруженій та чіткій роботі ми якісно обслуговуємо велику кількість клієнтів. У нас величезний вибір якісного асортименту та високошвидкісна доставка. Хочеш перевірити – замовляй!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.