Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Шестерні кікстартера, храповики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Храповик на скутер: ціна економії

Почули сторонній звук в вариатори кікстартера, заїдає ніжка, чи не повертається назад? Можливо прийшла пора перевірити і купити новий храповик на скутер? Ціна його доступна, повністю виправдана кількістю проблем, яким можна запобігти. Багато користувачів не замислюються про справність кікстартера, поки в бортовій мережі скутера не виникне поломка. Як завести техніку, якщо акумулятор сів або зламався електростартер? Мінімум фізичних зусиль (якщо порівнювати з розгоном зі «штовхача») для механічного запуску двигуна.

Вагоме значення

храповик на скутер цінаКікстартер не відноситься до ключових механізмів скутера лише до моменту виходу з ладу акумулятора. Тому потрібно відразу купити храповик на скутер при першій несправності, а не відкладати на потім. Зубчастий механізм перетворює зворотньо-обертальний рух в односторонній. Тобто, натиснувши на лапку кікстартера, користувач не отримує у відповідь прокручування деталі в зворотньому напрямку. Храповик представлений у вигляді зубчастого колеса з обмежувачем (щільною, жорсткою пружиною). Вісь обертається лише в одному напрямку.

Значення храповика:

  • якісне обертання всіх деталей;
  • напрямок шестерні на потрібний кут;
  • утримання зворотного обертання (якщо пружина розтягнута, зберігає міцність).

Своєчасна профілактика

Шестерня кікстартера, храповик - зубчасті механізми, виготовлені з металу. Незважаючи на міцність матеріалу, вони схильні до зносу і пошкоджень. Потрібно ретельно стежити за станом деталей, щоб вони виконували покладені на них завдання.

Храповик кікстартера відповідає за повернення заводної ніжки в попереднє положення, передачу обертального руху далі на вал двигуна. Як тільки педаль механічного стартера не може повернутися з вихідної траєкторії, розбирайте модуль.

До профілактичних заходів поводження з храповиком, як не дивно, відноситься правильно розподілене навантаження на заводну ніжку:

від різких ударів об цю деталь ламається кришка варіатора. Втрата цілісності призводить до проникнення пилу, вологи і інших забруднень до рухомих механізмів. Результат - ураження корозією, завальцювання зубів, їх прослизання;

від нерівномірного зусилля в зубцях кікстартера можуть утворитися тріщини. Ігнорувати прослизання ніжки не варто, адже це може бути причиною стертих зубів і двигун не заведеться. Регламентна періодична діагностика обов'язкова.

Час, інтенсивність експлуатації теж вносить свою лепту в старіння металу, його «втому» і швидке зношення. Регулярно стежте за рухомими компонентами кікстартера, вибирайте вироби з надійних металів. Не ціна повинна бути критерієм вибору, а міцність сталі і прецизійна точність розмірів.

Чітка відповідність

На храповик на скутер ціна не настільки висока, щоб шукати продукцію в невідомих виробників. Довіряйте тільки перевіреним постачальникам сертифікованих товарів. Тільки підбір відповідно до моделі вашого транспортного засобу! Найменша невідповідність, неправильна збірка і ніжка кікстартера просто не відреагує на ваші команди.

У нашому інтернет-магазині MotoUa є всі комплектуючі: храповик, шестерня електростартера проміжна і первинна, шайба храповика, пружина, шестерня кікстартера. Скутер Honda, Suzuki, Yamaha або китайська техніка буде заводитися з півоберту. Ми пропонуємо нові деталі виробництва Lipai, Mototech, SDTW, Steel Mark тощо. Тільки перевірені постачальники оригінальних і якісних сумісних (аналогів) комплектуючих. Доставка замовлень будь-якої масштабності в Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.