Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Деталі паливної системи

Деталі паливної системи: надійні комплектуючі для тривалої експлуатації

деталі паливної системиНезважаючи на те, що справжнім серцем мотоцикла чи скутера є двигун, безпроблемне функціонування техніки залежить не тільки від нього. Робота паливної системи також впливає на функціонал транспортного засобу. Тому будь-які поломки та несправності стають серйозною проблемою, яка ускладнює експлуатацію та потребує якнайшвидшого втручання для ремонту. Повернути залізного коня до ладу допоможуть деталі паливної системи, підібрані відповідно до виявлених несправностей.

Компоненти паливної системи мотоцикла

Сучасні мотоцикли можуть бути обладнані різними блоками приготування горючої суміші - інжектором або карбюратором. Кожен варіант має свої переваги та недоліки. Інжектор більш зручний в експлуатації, оскільки є відокремленою системою і зовсім не потребує постійних втручань або систематичного регулювання. Карбюратор відрізняється простішою конструкцією – за наявності певних навичок його можна з легкістю відремонтувати.

Також деталі паливної системи включають:

  • елементи подачі палива, зокрема. бензобак, краники, паливні патрубки різного розміру, насос;
  • комплектуючі для очищення пального, в т.ч. паливні та повітряні фільтри.

Вкрай важливо, щоб паливна система мотоцикла підтримувалася в ідеальному порядку. Виникнення дефектів навіть у банальних деталях (трубках або сальниках) загрожує порушеннями нормального пуску двигуна, проблемами в роботі карбюратора або інжектора. Тому своєчасна діагностика та ремонт паливної системи – запорука успішної експлуатації транспортного засобу.

Причини виникнення проблем у роботі паливної системи

Паливні системи мотоциклів і скутерів найчастіше ламаються через наступні фактори:

  • застосування дешевого недостатньо якісного пального (з домішками та ін.);
  • порушення стану та функціональності паливного насоса;
  • неуважну експлуатацію;
  • застосування неякісних трубок та шлангів;
  • поломки датчика, що вимірює рівень пального в бензобаку;
  • поломки системи, що сигналізує водію про кількість палива;
  • надмірне зношення форсунок;
  • відсутність обслуговування паливного фільтра.

паливна система мотоциклаЗапідозрити порушення у роботі паливної системи можливо за наявності різних «симптомів». Наприклад, несправність бензонасоса може призвести до неможливості завести двигун або втрати потужності. Неправильна робота інжектора може виявлятися через нерівність холостого ходу, також у цьому випадку двигун може припиняти роботу або можливе виникнення вібрацій. А несправність карбюратора можна запідозрити у зв’язку зі збільшенням витрати палива, інтенсивної вібрації в моторі, а також несподіваним стрибком показника обертів. І це далеко не всі можливі «симптоми».

Тому оглядати та обслуговувати паливні системи мотоциклів має кваліфікований майстер із відповідними навичками та з використанням необхідного обладнання. Як показують відгуки, спроби самостійно розібратися у функціоналі далеко не завжди закінчуються успішно і можуть призвести навіть до більш важких проблем.

Де придбати деталі для паливної системи мотоцикла?

Щоб купити деталі паливної системи високої якості, варто звертатися до інтернет-магазину MotoUa. У каталозі цього магазину представлені виключно високоякісні запчастини від відомих виробників для різних моделей мотоциклів та скутерів. Це деталі виробництва ТОП брендів, створені за міжнародними стандартами якості. При цьому їхня ціна приємно тішить — MotoUa уникає невиправданих націнок, підтримуючи стабільну вартість усіх товарів у своєму асортименті.

Замовити деталі паливної системи мотоцикла MotoUa можна з недорогою доставкою по всій Україні. Компанія гарантовано надішле посилки в рекордно короткі терміни, що підтверджують численні відгуки. При цьому доставка здійснюється не лише у Дніпро, Харків, Київ, Львів, Одесу, Запоріжжя, а й у невеликі населені пункти.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.