Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Електроклапани карбюратора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Цікаві деталі про електроклапан на скутер

електроклапан на скутерСучасні компактні двоколісні транспортні засоби працюють на двигуні карбюраторного типу. Незважаючи на його автоматичне запалювання, система підготовки паливної суміші тут зовнішня (топливно-повітряна суміш готується в карбюраторі). І завести холодний двигун проблематично, адже осівший на стінках карбюратора бензин задає неправильне співвідношення рідинно-газової суміші. Ось тут і потрібен електроклапан на скутер.

Головне завдання механізму - при холодному двигуні збагатити повітряно-паливну порцію останнім, перекрити цей хід при прогріванні системи.

Модуль доречно назвати електричним або пусковим збагачувачем. Він виключає необхідність водію вручну виконувати маніпуляції із запуску холодного двигуна, постійно стежити, щоб повітряна заслінка карбюратора була відкрита після прогріву.

Особливості конструкції і принцип роботи

Електроклапан на скутер - це пристрій регуляції рідинних і газових потоків в карбюраторі. В його корпусі об'єднані поршень і соленоїд з сердечником. При холодному двигуні магнітний сердечник збагачувача залишає канал для проходження бензину відкритим (верхнє положення голки). Як тільки двигун почав роботу на збагаченії суміші, генератор скутера починає виробляти електричний струм. На клапан подається розряд - магнітний сердечник (голка) втягується в соленоїд.

Електромагнітний клапан на скутер підключений не до акумулятора, а до генератора, тому закриває приплив палива саме в момент роботи двигуна. Це дозволяє істотно економити пальне.

У конструкції збагачувача є термоелемент, який нагріває вміст капсули і виштовхує сердечник. Коли доступ для додаткової порції бензину перекритий не повністю, йде його перевитрата. При зупинці двигуна голка клапана знову автоматично піднімається вгору. Тому дуже важливо стежити за справністю збагачувача.

Електроклапан на скутер - ваш помічник

Електроклапан карбюратора скутера є свого роду автоматичною заслінкою. Його несправність може пояснити ключові проблеми в роботі техніки:

  • скутер складно заводиться після стоянки (повністю холодний);
  • скутер споживає багато бензину;
  • система не тримає холості оберти;
  • після нагрівання двигун функціонує нормально, коли охолоджений - з перебоями.

Характер несправності можна визначити становищем сердечника. Електроклапан постійно з висунутою голкою - скутер не зможе завестися навіть після декількох рухів кікстартера. Сердечник втягнутий - техніка заводиться нормально, але буде працювати постійно на збагаченій суміші, що тягне за собою перевитрату палива. У будь-якому випадку, потрібно новий купити електроклапан на скутер.

Невідкладна покупка

Ключова ознака працездатності пускового збагачувача - зміна роботи двигуна. При нормальній функціональності після пуску мотор спочатку працює на підвищених оборотах, а коли клапан закривается - на нормальних холостих обертах.

Як тільки ви помітили збої, перевірте, чи подається напруга на вузол від генератора постійного струму, від'єднайте клапан від карбюратора і перевірте при включеному двигуні положення голки, її поведінку. Якщо через 4-5 хв сердечник не рухається - потрібно новий електроклапан на скутер купити.

Щоб ваш транспортний засіб не простоював довго, а якість швидко доставленої деталі не викликала сумнівів, звертайтеся в наш інтернет-магазин MotoUa. Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, підберемо виріб точно під вашу модель скутера, доставимо в Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя.

Яке завдання електроклапана карбюратора?

При холодному двигуні збагатити повітряно-паливну порцію останнім, зупинити цей хід при прогріванні системи.

Які країни виробника є?

  1. Китай;
  2. Тайвань.

Які ціни у вас представлені?

Ціни на нашому сайті лояльні і підходять для будь-якого бюджету. Наприклад вартість найдешевшого електроклапана становить 100 грн.

Бренд Ціна від
Honda 105 грн
Suzuki 140 грн
Yamaha 140 грн
Китайська техніка 155 грн

Країна виробник

Країна Ціна від
Китай 105 грн
Тайвань 145 грн
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.