Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Деякі деталі про вихлопну систему мотоцикла

вихлопна система на скутерМи не можемо комфортно сприймати шум мотора промчавшого мотоцикла, що вже говорити про його водія. Саме вихлопна система скутера і мотоцикла мінімізує цей шум.

Нескладний функціональний модуль з глушника і вихлопних труб виконує кілька завдань:

  • відведення відпрацьованих газів;
  • охолодження вихлопу;
  • вплив на ступінь очищення і наповненість камери згоряння;
  • зниження акустичної активності мотоцикла.

Ідеально продумана конструкція

Вихлопні системи мотоциклів будь-яких модифікацій відводять відпрацьовані гази по трубах в хвостову частину мотоцикла. Без них гарячий вихлоп з циліндра просто розплавив би передню шину, а частинки незгорілого палива згорали б в атмосфері. Вихлопні труби структурують гарячий потік, перенаправляють його в безпечну зону, одночасно охолоджують, конденсують залишки палива. На кожному робочому такті у вихлопній системі формуються пульсації тиску, що призводить до відмінного очищення камери згоряння.

Встановлюється вихлопна система на скутер, мопед, мотоцикл будь-яких габаритів. Глушники розташовуються в нижній, бічний, підсідельній частинах. Вони мають витягнуту форму (щоб уміститися в габарити транспортного засобу, не порушувати аеродинамічних контурів).

Щоб уникнути опіків мотоцикліста, в місцях його зіткнення з гарячою трубою на глушник встановлюють захисні накладки. Це декоративний бар'єр.

Як вдало купити вихлопну систему на мотоцикл

Цей вузол вважається улюбленим інструментом тюнінгу та технічної модернізації двоколісного транспортного засобу. Для скутерів з різною будовою двигуна потрібна конкретна вихлопна система.

Для техніки з двотактним двигуном використовуються глушники з резонаторами, інтегрованими в корпус гасящей коробки. Резонатори у вигляді подовженого конуса починаються майже відразу після випускного колектора, закінчуються конусом що звужується.

Досить купити вихлопну систему на мотоцикл, щоб кардинально поліпшити звуки, потужність і його дизайн. Це своєрідний засіб пасивної безпеки байкера, адже вона захищає від опіків і вдихання відпрацьованих газів.

Чи потрібен прямоток в скутерах

Багато байкерів хочуть додати брутальності своєму мотоциклу, відмовляються від глушників, надаючи перевагу шумній їзді. Але тихі, відносно екологічні моторолери більш популярні серед більшості населення планети. Широке розповсюдження компактної мототехніки спонукає детально розібрати її вихлопну систему:

  • потоки вихлопів з усіх циліндрів з'єднує випускний колектор;
  • приймальна труба направляє потік в глушник;
  • штатний глушник пригнічує звукову хвилю, відображає, гасить, зменшує в своїх внутрішніх камерах різного розміру.

Забитий глушник призводить до втрати потужності двигуна, руйнування підшипників колінвала від перегріву та ін. Від високої температури і зносу труби контуру можуть втратити цілісність. Потрібно вчасно купити вихлопну систему для мотоцикла / скутера, щоб уберегти його від більш складних поломок.

У двотактниках прямоток неприпустимий, в четирехтактниках - можливий, але чи потрібен? В скутері глушник - найважливіша ланка газорозподілу, грамотно налаштований резонатор на конкретний тип двигуна. Розрахунок повернення відпрацьованих газів і палива в циліндр тут набагато складніший, ніж прямоток.

В Україні підібрати оптимальну і недорого купити вихлопну систему на мотоцикл можна в нашому інтернет-магазині MotoUa. Заміна зношеної деталі, тюнінг мото-засоби - замовити запчастини за оптимальною вартістю можна для будь-яких цілей. Доставка товару в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів, Запоріжжя.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.