Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Привідний ланцюг на мотоцикл

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як вдало купити привідний ланцюг на мотоцикл

купить привідний ланцюг на мотоциклЛанцюгова передача активно використовується в сучасній китайській мототехніці, вона ж присутня в багатьох ранніх серіях мотоциклів. Головний виконавчий механізм для передачі механічної енергії в цьому процесі - ланцюг трансмісії мотоцикла. Він чіпляється за зірки, містить зносостійкі шарніри, малі кроки для мінімізації динамічних навантажень.

Головна функція елемента - передача основного робочого навантаження від ведучої зірки (отримує обертання від двигуна) до веденої (на задньому колесі). Замкнуте кільце безперервно передає обертальний рух. До переваг такого приводу відносяться високий ККД, легкість в обслуговувані і зміні передавального числа регулюванням ланцюга. Але при нерівномірному зношенні натяг ненадовго вирішить проблему - деталь буде ще більше стиратися, прискорить знос всіх компонентів, що працюють в цьому вузлі. Потрібна заміна розтягнутого елемента.

Коли необхідно міняти привідний ланцюг

На одній марці мотоцикла період зношення елемента ланцюгової передачі може в рази відрізнятися. Ступінь зносу залежить від безлічі факторів:

  • агресивна їзда;
  • різке прискорення;
  • їзда на задньому колесі;
  • забруднення;
  • несвоєчасне обслуговування (відсутність мастила).

Згодом привідний ланцюг мотоцикла провисає, зношується. Метал його ланок і зірок зачіплення зношується під впливом пилу, піщинок, абразивних частинок. Ланцюг - витратний матеріал, термін служби якого залежить тільки від якості його обслуговування. Виробники рекомендують міняти всю зв'язку ланцюгової передачі (і ланцюг, і зірки).

Якісне замкнуте кільце ланок буде рівномірно стиратися по всій поверхні. Верхній шар в ньому завжди зміцнений, і коли він виснажується, втрата початкового натягу проходить набагато інтенсивніше. При ударних навантаженнях, їзді по бездоріжжю, впливі абразивів процес зносу прискорюється.

Ресурс ланцюга користувач може продовжити дбайливою експлуатацією (без стресових навантажень, струсів) на початкових етапах притирання нещодавно встановлених компонентів. Спостерігається невелике згладжування зміцненого шару на ланцюгу і зубцях зірок, їх адаптація один до одного. На етапі притирання і стабільної роботи можна купити привідний ланцюг на скутер без необхідності заміни зірок.

Як обрати

При заміні зірок і ланцюга, вибирайте деталі одного виробника. Так ви точно переконаєтеся, що зірки створені з однакового матеріалу, будуть рівномірно зношуватися, а не асинхронно.

Конструктори різних моделей мототехніки передбачають варіативну кількість зубів на зірках, відповідно – буває різна кількість ланок ланцюга. Від цього залежить передавальне число ланцюгової передачі. Тому ланцюг привідний для мотоцикла підбирається під конкретну марку.

Параметри пошуку оптимальної деталі:

  • крок мотоланцюга. У маркуванні вказані 420, 428, 520, де перша цифра крок, а друга і третя - ширина ланцюга;
  • кількість ланок. Якщо передавальне число техніки залишається штатним (зірки міняєте на аналогічні), можна не брати до уваги ланки в старому ланцюзі, а відразу купувати новий, в специфікації якого вказана сумісність з певною мототехнікою;
  • тип ущільнень. Купити привідний ланцюг на мотоцикл можна сальниковий і безсальниковий. Для першого характерні приспосіблення для утримання заводського мастила всередині роликів. Найпростіший тип ущільнювачів – «О-ring» (ущільнюючі кільця круглого січення). За рахунок них істотно збільшується ресурс конструкції (піни (шпильки), ролики у в'язкому середовищі стираються повільніше). Сальникові ланцюги актуальні в відкритих системах без захисних кожухів;
  • замок. Він входить в комплект з новим ланцюгом. Але якщо треба замінити штатний, чітко вказуйте маркування наявного ланцюгового елемента.

Купити привідний ланцюг на мотоцикл в MotoUA

У нашому інтернет-магазині зібрані всі необхідні деталі, витратні матеріали та елементи тюнінгу для сучасних скутерів і мотоциклів. Ви можете купити заспокоювач ланцюга на мотоцикл (демпфер), зірки і все необхідне з доставкою в Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.