Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Заводний механізм на скутер

Заводний механізм на скутер: причини поломки та особливості ремонту

заводний механізм на скутерЗаводний механізм - дуже важливий компонент вашого залізного коня. Незважаючи на те, що сучасна засоби мототехніки обладнані електростартером, вони часто мають ще й кікстартер, котрий також відомий багатьом як заводна ніжка. І цей заводний механізм на скутер має безліч переваг. Зокрема, його основне призначення — допомагати із запуском двигуна мопеда навіть за повного розрядження акумулятора. Але і цей пристрій іноді ламається і потребує ремонту.

Причини поломки кікстартера: коли необхідний заводний механізм на скутер

Заводний механізм скутера може зламатися через неправильну експлуатацію. Досить часто скутеристи-початківці замість нормально натискання на ніжку кікстартера починають сильно по ній бити. Звичайно, в результаті це призводить до поломки ніжки та власнику доводиться її міняти. У ряді випадків кікстартер мотоцикла ламається через неякісний матеріал виготовлення, найчастіше розлом відбувається в місці ніжки або ж по корпусу варіатора. Остання проблема найчастіше виникає, якщо йдеться про китайську техніку. У таких скутерів кришка варіатора часто виготовляється із недостатньо якісних матеріалів, тому навколо кікстартера з'являються тріщини. Деякі умільці намагаються заощадити на вартості нових деталей та заварити пошкодження, але такі заходи дають лише короткостроковий ефект, що підтверджують відгуки.

Серед інших причин поломки заводного механізму скутера:

  • тривала експлуатація, що призводить до пересихання компонентів;
  • поява іржі та знос компонентів пускового механізму;
  • зношена пружина кікстартера;
  • неправильне кріплення деталей після попереднього ремонту.

Якщо у вас зламався кікстартер, мотоцикл заводитиметься з кнопки електростартера. Але заводний механізм все ж таки потрібно привести в нормальний функціональний стан у найкоротші терміни. Іноді для цього достатньо замінити лише деякі його комплектуючі, наприклад ніжки, шестерні або півмісяці.

Як підібрати необхідні запчастини для ремонту кікстартера?

Якщо кікстартер вийшов з ладу, це може проявлятися нехарактерно складним запуском двигуна або повною відсутністю можливості завести його без використання кнопки електростартера. У цьому випадку необхідно звернутися до фахівця, так як мотоциклісти-аматори, намагаючись зняти цей пристрій самостійно, нерідко роблять різні помилки, що призводять до збою всієї конструкції заводного механізму. Майстер може провести точну діагностику, вирішити проблему або сказати, які потрібно купити для цього запчастини.

Щоб замовити потрібні запчастини на кікстартер мото, необхідно в першу чергу ознайомитися з технічним паспортом вашого транспортного засобу. Важливо, щоб обрані деталі збігалися з оригінальними за розміром. Встановлювати куплені запчастини також краще у майстра.

Щоб кікстартер виконував свої функції набагато довше, дотримуйтесь двох простих правил:кікстартер мотоцикл

  • Відмовтеся від ударів по кікстартеру для пуску. Відпрацюйте механізм різкого натискання - так енергія плавніше розподілятиметься по всій протяжності ніжки пристрою.
  • Запускаючи двигун, використовуйте не носок взуття, і не п'яту, а всю ступню.

Завдяки цим простим рекомендаціям заводні механізми мотоцикла прослужать вам набагато довше.

Де придбати запчастини на заводні механізми мотоцикла?

Шукаєте деталі на кікстартері мотоцикла? В інтернет-магазині можна купити різні комплектуючі заводного механізму:

Компанія дотримується здорового підходу до утворення цін, тому багато деталей можна замовити тут відносно дешево. Також здійснюється недорога доставка Україною, в т.ч. у Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя, Харків та інші населені пункти.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.