Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик

Свічки запалювання на скутер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як купити найкращу свічку на скутер

Під час запуску мототехніки не останню роль грає модуль генерації іскри. Саме свічка запалювання на скутер створює її, запалює підготовлену паливно-повітряну суміш і запускає роботу силового агрегату. Сучасні виробники наділили свою продукцію здатністю не тільки завести двигун, а й скоротити витрату палива, зменшити викид продуктів згорання в атмосферу.

Будова свічки запалювання

купити свічки запалюванняСвічка запалювання для скутера - надзвичайно простий елемент:

  • гофрований цоколь для установки в посадочне місце;
  • контактна головка з жароміцних матеріалів;
  • ізолятор з різьбовою насічкою. Керамічний компонент витримує температуру плавлення металу. Різьбовий елемент сталевий з покриттям з нікелю або цинку;
  • бічний електрод;
  • контури ущільнення (між ізолятором і різьбою).

Свічки є одночасно елементом 2-х систем мототехніки - кінцевою ланкою вузла запалювання і одним з компонентів двигуна. Вони працюють в складних умовах (підвищені температури, газоутворення). Це витратні матеріали, які завжди повинні бути в ідеальному стані, та складатися з високоякісних матеріалів.

Щоб працездатність скутера була максимальною, потрібно вчасно міняти свічки запалювання, стежити за їх справністю, регулярно проводити огляд контактних площин.

Фактори вибору

Під час кожного робочого циклу двигуна задіюється модуль генерації іскри. Силовий агрегат знаходиться в прямому зв'язку зі справністю і якістю цієї невеликої деталі. Важливо купити свічки запалювання на мотоцикл, скутер, мопед ідеальної сумісності. Потрібно врахувати:

  • технічні характеристики різних видів свічок - розмір сегмента вкрутки, діаметр різьби та ін.;
  • підбирати під конкретний скутер, під індивідуальні особливості 2т / 4т двигунів (абсолютний збіг різьби на витратних матеріалах і скутері, теплові характеристики, адаптовані під конкретний силовий агрегат);
  • манеру і характер їзди (на низьких або високих оборотах).

Виробники мототехніки завжди вказують рекомендації щодо пройденого кілометражу на штатній свічці. Однак її ресурс залежить і від зовнішніх факторів - якості пального, справность двигуна, стану суміжних деталей тощо.

Як купити свічку на скутер з варіативного асортименту

На кожній одиниці витратного матеріалу є докладна технічна інформація в маркуванні (тип, діаметр, довжина різьби, форма і характеристики електродів). Ключовий параметр - жарове число. Це тепловий еквівалент, який вказує на діапазон робочих температур електродів і ізолятора.

Відповідно до жарового числа, можна купити свічку на мопед:

  • «Холодну» з коротким центральним електродом. Застосовується для спритної їзди, в іншому випадку буде накопичуватися нагар на електроді;
  • «Гарячу» з більш довгим електродом. Рекомендована для їзди на низьких оборотах, щоб уникнути займання паливної суміші від перегрітих частин розхідника.

Традиційні свічки з нікельованими і мідними електродами, з наконечниками з іридієвого сплаву, платиновою пластинкою на середньому електроді, більш довговічні моделі з декількома бічними електродами - безліч рішень на сучасному ринку. Більшість власників мотозасобів воліють купити свічку на мотоцикл традиційного виконання і з іридієвим електродом. Хоча все залежить від манери їзди і призначення мотозасобів. Наприклад, для гонок потрібні витратні матеріали під дуже жорсткі навантаження. Тиск, температура, вібрації в камері згоряння настільки потужні, що бічний електрод традиційної свічки просто розплавиться або зламається (застосовується кільцеподібний електрод).

У нашому каталозі MotoUa ви зможете купити свічку на скутер оптимальних параметрів з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.